Hotell med 3 i Sitka

Finn det beste hotellet med 3 stjerner i Sitka på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 3-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 3 stjerner i Sitka med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Sitka

Se alle hoteller i Sitka

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Finn et hotell med 3 midt i smørøyet i Sitka

Stå mindre i kø på de største attraksjonene i Sitka ved å bo i nærheten av dem.

Hotell med 3 i Sitka: Ofte stilte spørsmål

I Sitka er forventet gjennomsnittstemperaturen i mai på 7°C. Den varmeste måneden er vanligvis august med et gjennomsnitt på 15°C. Den kaldeste måneden er januar med temperaturer med et gjennomsnitt på -1°C. Det regner mest i oktober, og den tørreste måneden er juni.

Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Sitka med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.

Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 1 405 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 1 468 kr per natt.

Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 2 736 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 2 531 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Sitka på, kan være lørdag.

Nærmeste flyplass til Sitka er Sitka flyplass (SIT), som ligger 2.1 km fra sentrum.

Andre flyplasser inkluderer:

Angoon flyplass, som ligger 67.3 km fra sentrum.

Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at lørdag er den billigste dagen å bo i Sitka på. Og det virker som den dyreste dagen er fredag

Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Sitka er foreløpig på rundt 2 968 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 2 464 kr per natt.

Dersom du reiser til Sitka med barn på slep, kan du prøve Eagle Bay Inn, eller Sitka Hotel and Restaurant.