The York Hotel

+ 80

Finn det beste hotellet i Weston-super-Mare på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på The York Hotel på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra:
15:00
Utsjekking før:
10:00
Frokost
Frokost tilgjengelig
Kjæledyr
Kjæledyr ikke tillatt
Barn
Barn er velkomne ved dette hotellet

Fasiliteter

Wi-Fi
Døgnåpen resepsjon
Restaurant
Røykfritt
Heis
Bar

Mer om The York Hotel

The York Hotel

The York Hotel ligger i nærheten av stranden i Weston-super-Mare. Hvis du er på utkikk etter aktiviteter, er The Grand Pier og Cineworld Weston-super-Mare verdt et besøk, men hvis det heller er shopping som står på planen, kan du ta turen til Clevedon Village Farmers Market og Mermaid Quay. Bounce og Dyregård eventyrpark er også verdt et besøk. Hotell i Weston-super-MareDette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr wi-fi i fellesområder (inkludert) og bankettsal. The York Hotel har 38 rom med kaffetraktere/tekokere og hårføner. 24-tommers flatskjerm-TV inkluderer digital-TV. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Rengjøring tilbys daglig, og det er mulig å be om strykejern/-brett. Følgende fasiliteter er stengt på mandager, tirsdager, onsdager, torsdager og fredager: Bar/loungeRestaurant(er)

Vurderinger og omtaler

Renhold4,0
Beliggenhet4,0
Tjenester4,0
Fasiliteter4,0

Meget god beliggenhet

4,0

1-3 St Margaret's Terrace, Weston-super-Mare, BS23 1AH, Storbritannia|0,32 km fra bysentrum

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

15:00

Utsjekking før:

10:00

Bra å vite

Barn

Barn er velkomne ved dette hotellet

Ekstra senger

5 år og eldre

277 kr (GBP20) per person per natt

Barnesenger

2 år og yngre

277 kr (GBP20) per person per natt

Kjæledyr

Kjæledyr ikke tillatt

Frokost

Frokost tilgjengelig

Frokostalternativer

Kontinental frokost, Engelsk frokost, Glutenfri frokost, Vegansk frokost, Vegetarfrokost

Frokostpris

Kontakt hotellet for prisinformasjon

Viktig informasjon fra hotellet
Vennligst gi beskjed til The York Hotel om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan notere dette i kommentarfeltet når du booker, eller kontakte overnattingsstedet direkte via kontaktopplysningene du finner i bookingbekreftelsen. Du må kunne vise frem legitimasjon og betalingskort når du sjekker inn. Har du spesielle ønsker, imøtekommes disse så langt det er mulig ved innsjekking. Merk at ikke alle ønsker nødvendigvis kan innfris, og at de kan koste ekstra. Overnattingsstedet ligger i et travelt område, og gjestene kan oppleve støy. Som en respons på koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet innført ekstra tiltak for sikkerhet og hygiene. Servering av mat og drikke ved dette overnattingsstedet kan være begrenset eller ikke tilgjengelig på grunn av koronaviruset (covid-19). På grunn av koronaviruset (covid-19) tar dette overnattingsstedet steg for å beskytte gjester og ansatte. Derfor kan enkelte tjenester og fasiliteter være begrensede eller ikke tilgjengelige. På grunn av koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet begrensede åpningstider for resepsjonen og andre tjenester. I henhold til myndighetspålagte retningslinjer for å begrense spredningen av koronaviruset (covid-19) kan det hende at dette overnattingsstedet ber om ekstra dokumentasjon fra gjester, for å bekrefte identitet, reiserute og andre relevante opplysninger. Dette tiltaket gjelder i perioden som er fastsatt i de aktuelle retningslinjene. På grunn av koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet innført strenge regler for fysisk avstand. På grunn av koronaviruset (covid-19) ber vi deg sørge for at du kun booker overnatting i henhold til retningslinjer fra de lokale myndighetene på reisemålet. Dette kan omfatte, men er ikke begrenset til, reisens formål og største tillatte gruppestørrelse. På grunn av koronaviruset (covid-19) er det påbudt å bruke munnbind innendørs i alle fellesområder. Restaurant #1: stengt fra onsdag 05. mars 2025 til onsdag 31. jan. 2029 Du må betale et depositum på GBP 200 når du sjekker inn. Dette må betales med kort. Du bør få tilbake depositumet innen 7 dager etter utsjekking. Depositumet ditt tilbakebetales i sin helhet via betalingskort etter at overnattingsstedet er sjekket for skader. Please note that extra beds are not available. Only cots can be accommodated as extra into the rooms. Please note that the restaurant is closed between Monday and Wednesday included until March 2020.
Godkjente betalingsmåter
Dette hotellet aksepterer følgende betalingsmåter:
card logocard logo

The York Hotel: ofte stilte spørsmål

Ja, The York Hotel har en restaurant.
På The York Hotel kan du sjekke inn fra 15:00, og du vil måtte sjekke ut før 10:00.
Nei, parkering er ikke tilgjengelig på The York Hotel. Dersom du er på utkikk etter et hotell med parkeringsplasser, kan du simpelthen filtrere etter eiendommer med «parkering» under «fasiliteter» i søkeresultatene.
The York Hotel ligger 0.3 km unna Weston-super-Mare sentrum.
The York Hotel ligger i Weston-super-Mare i Storbritannia og ligger 0.3 km unna Weston-super-Mare sentrum.