Hoteller i Tennekumbura

Finn det beste hotellet i Tennekumbura på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign hotelltilbud på tvers av hundrevis av leverandører – alt på ett sted

Se etter hoteller i Tennekumbura med gratis avbestilling eller med gode vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Tennekumbura

Se alle hoteller i Tennekumbura

Vis flere hoteller
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Luksusopphold eller utflukt på budsjett?

Enten du er ute etter 5-stjerners komfort eller noe rimeligere, søker vi for deg slik at du kan sove godt under oppholdet i Tennekumbura.

Kjappe fakta

Sov godt med nyttig informasjon før du reiser.
Hotellet med best vurderingStephanie's Home Stay Kandy – 5.0

Slik finner du de beste tilbudene på hotell i Tennekumbura

Ønsker du å bruke den samme magiske kraften som i det prisbelønte flysøket vårt for å finne de beste romprisene på Internett? Her får du noen tips som hjelper deg å søke og spare på sekunder.

Fleksibel på datoer? Ønsk bedre priser velkommen

Lyst på et avbrekk, men ikke bestemt deg for nøyaktige datoer ennå? Bra! Bruk kalendervisningen for å finne ut når det er billigst å overnatte i Tennekumbura.

Finne billige hoteller i Tennekumbura: Ofte stilte spørsmål

Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 120 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 327 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 402 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 405 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Tennekumbura på, kan være fredag.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at fredag er den billigste dagen å bo i Tennekumbura på. Og det virker som den dyreste dagen er torsdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Tennekumbura er foreløpig på rundt 309 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 86 kr per natt.
Den billigste måneden for å bo på hotell i Tennekumbura er april, med en gjennomsnittpris på 327 kr per natt. Den dyreste måneden er januar, når den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 575 kr per natt. Disse gjennomsnittsprisene er basert på alle hotellene vi fant – fra vandrerhjem til luksuriøse 5-stjernershoteller.
Gjennomsnittsprisen på et hotell i mai er 407 kr per natt, som er rundt 4% høyere enn resten av året.
Dersom du reiser til Tennekumbura med barn på slep, kan du prøve Kandy Riverside Villa.