APA-hoteller i Kobe

Finn de beste hotellene med APA i Kobe etter pris eller preferanse

Sammenlign tusenvis av Kobe APA tilbud på ett sted

Se etter hoteller med APA i Kobe med gratis avbestilling

Alle pålitelige hotelltilbydere i Kobe på ett sted

Se alle hoteller med APA i Kobe

Utforsk kartet
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Kjappe fakta

Sov godt med nyttig informasjon før du reiser.
Antall hoteller med APA i Kobe2
Beste pris funnetAPA Hotel Kobe Sannomiya, 633 kr
Mest populære hotell etter APAAPA Hotel Kobe Sannomiya Ekimae, fra 685 kr
Hotellet med best vurdering med APAAPA Hotel Kobe Sannomiya Ekimae, fra 685 kr
Gjennomsnittspris642 kr
Billigste månedjuli

Finn det ideelle hotellet i Kobe med APA: ofte stilte spørsmål

I Kobe er forventet gjennomsnittstemperaturen i mars på 7°C. Den varmeste måneden er vanligvis august med et gjennomsnitt på 30°C. Den kaldeste måneden er januar med temperaturer med et gjennomsnitt på 1°C. Det regner mest i juni, og den tørreste måneden er desember.
Mange hoteller tilbyr bestillingsalternativer som kan endres eller gratis avbestilling innen en viss tid før oppholdet. Du kan finne APA-tilbud i Kobe som tilbyr denne typen fleksibilitet når du søker med Skyscanner.
Ja – mange større hoteller reduserer romprisene dersom det fortsatt er mange ledige rom igjen, for å kunne selge dem. Er du villig til å ta sjansen? Det er mulig at prisene hos APA i Kobe går litt ned i dagene før reisen din.
Det er ingen hemmelighet at kyndige reisende ofte unngår helger for å slippe folkemengder og økte fly- eller togpriser. Når det gjelder rompriser for APA-hoteller i Kobe, ser det ut til at de ligger på rundt 900 kr på fredager, lørdager og søndager, sammenlignet med 791 kr i løpet av uken.
Dersom du ønsker å bestille det billigste rommet, kan du prøve å bestille et APA-byhotell på en mandag  – det er da prisene ofte er lavest.
Vi gjennomgikk all prisinformasjon vi kunne finne over hele nettet, og det ser ut som den billigste måneden å bestille et APA-hotell i Kobe er juli, med en gjennomsnittlig pris på 739 kr per natt. Den dyreste måneden er januar, da den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 980 kr.
Den laveste romprisen for APA-hoteller i Kobe den kommende helgen er APA Hotel Kobe Sannomiya Ekimae, med en pris på 1 214 kr. Helgen etter (14. mars 2026) ser det ut til at de rimeligste romprisene hos APA Hotel Kobe Sannomiya Ekimae ligger på 999 kr.