Hoteller i Lipsoí

Finn det beste hotellet i Lipsoí på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign hotelltilbud på tvers av hundrevis av leverandører – alt på ett sted

Se etter hoteller i Lipsoí med gratis avbestilling eller med gode vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Lipsoí

Se alle hoteller i Lipsoí

Vis flere hoteller
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Finn et hotell i Lipsoí midt i smørøyet

Stå mindre i kø på de største attraksjonene i Lipsoí ved å bo i nærheten av dem.

Kjappe fakta

Sov godt med nyttig informasjon før du reiser.
Hotellet med best vurderingMira Mare Studios – 4.9

Slik finner du de beste tilbudene på hotell i Lipsoí

Ønsker du å bruke den samme magiske kraften som i det prisbelønte flysøket vårt for å finne de beste romprisene på Internett? Her får du noen tips som hjelper deg å søke og spare på sekunder.

Fleksibel på datoer? Ønsk bedre priser velkommen

Lyst på et avbrekk, men ikke bestemt deg for nøyaktige datoer ennå? Bra! Bruk kalendervisningen for å finne ut når det er billigst å overnatte i Lipsoí.

Finne billige hoteller i Lipsoí: Ofte stilte spørsmål

Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Lipsoí med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.

Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 456 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 456 kr per natt.

Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 1 549 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 1 443 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Lipsoí på, kan være lørdag.

Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at lørdag er den billigste dagen å bo i Lipsoí på. Og det virker som den dyreste dagen er onsdag

Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Lipsoí er foreløpig på rundt <a href="https://www.skyscanner.no/hoteller/search?entity_id=44560506&checkin=2026-03-30&checkout=2026-03-31&adults=2&rooms=1&sort=-relevance&filters=%7B%22stars%22%3A%223%22%7D" target="_blank" rel="nofollow">1 825 kr</a> per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 1 686 kr per natt.

Den billigste måneden for å bo på hotell i Lipsoí er desember, med en gjennomsnittpris på 972 kr per natt. Den dyreste måneden er august, når den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 2 020 kr per natt. Disse gjennomsnittsprisene er basert på alle hotellene vi fant – fra vandrerhjem til luksuriøse 5-stjernershoteller.

Gjennomsnittsprisen på et hotell i april er 1 382 kr per natt, som er rundt 1% lavere enn resten av året.