Hotell med 3 i Kardámaina

Finn det beste hotellet med 3 stjerner i Kardámaina på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 3-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 3 stjerner i Kardámaina med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Kardámaina

Se alle hoteller i Kardámaina

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Hotell med 3 i Kardámaina: Ofte stilte spørsmål

Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 400 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 481 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 1 224 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 1 201 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Kardámaina på, kan være tirsdag.
Nærmeste flyplass til Kardámaina er Kos flyplass (KGS), som ligger 4.3 km fra sentrum.

Andre flyplasser inkluderer:

Kalymnos flyplass, som ligger 27.0 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at tirsdag er den billigste dagen å bo i Kardámaina på. Og det virker som den dyreste dagen er mandag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Kardámaina er foreløpig på rundt 735 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 400 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 4-stjernershotell i Kardámaina er foreløpig på rundt 1 376 kr per natt. Og det billigste 4-stjernershotellet vi fant, koster 975 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 5-stjernershotell i Kardámaina er for øyeblikket på rundt 1 777 kr per natt. Og det billigste 5-stjernershotellet vi fant, koster 1 202 kr per natt.
Svøm morgenlengdene på OKU Kos.