Hotell med 3 i Pajala

Finn det beste hotellet med 3 stjerner i Pajala på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 3-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 3 stjerner i Pajala med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Pajala

Se alle hoteller i Pajala

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Hotell med 3 i Pajala: Ofte stilte spørsmål

I Pajala er forventet gjennomsnittstemperaturen i januar på -14°C. Den varmeste måneden er vanligvis juli med et gjennomsnitt på 18°C. Den kaldeste måneden er januar med temperaturer med et gjennomsnitt på -17°C. Det regner mest i juli, og den tørreste måneden er februar.
Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Pajala med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 1 399 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 1 520 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 1 541 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 1 492 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Pajala på, kan være lørdag.
Nærmeste flyplass til Pajala er Pajala flyplass (PJA), som ligger 13.1 km fra sentrum.

Andre flyplasser inkluderer:

Kittilä flyplass, som ligger 83.2 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at lørdag er den billigste dagen å bo i Pajala på. Og det virker som den dyreste dagen er onsdag