Hotell med 3 i Retalhuleu

Finn det beste hotellet med 3 stjerner i Retalhuleu på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 3-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 3 stjerner i Retalhuleu med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Retalhuleu

Se alle hoteller i Retalhuleu

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Alle skatter og avgifter er inkludert
Vis flere hoteller

Andre reisende elsket følgende hotell med 3 i Retalhuleu

Vurdert av reisende som best i byen –  samtlige opphold får høyeste karakter for renhold, kundeservice og beliggenhet.
Se mer

Hotell med 3 i Retalhuleu: Ofte stilte spørsmål

I Retalhuleu er forventet gjennomsnittstemperaturen i august på 24°C. Den varmeste måneden er vanligvis mai med et gjennomsnitt på 29°C. Den kaldeste måneden er september med temperaturer med et gjennomsnitt på 21°C. Det regner mest i september, og den tørreste måneden er februar.
Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Retalhuleu med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 247 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 247 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 1 368 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 1 619 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Retalhuleu på, kan være torsdag.
Nærmeste flyplass til Retalhuleu er Retalhuleu flyplass (RER), som ligger 2.7 km fra sentrum.

Andre flyplasser inkluderer:

Quetzaltenango flyplass, som ligger 41.2 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at torsdag er den billigste dagen å bo i Retalhuleu på. Og det virker som den dyreste dagen er lørdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Retalhuleu er foreløpig på rundt 826 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 771 kr per natt.
Hvis du reiser til Retalhuleu med barn på slep, kan du prøve Bambu Resort.