Bilutleie i Los Mochis i Mexico

Bruk den samme magiske kraften som i flysøket vårt for å finne billig bilutleie i Los Mochis

Sammenlign tilbud på bilutleie etter pris, enkel henting, rimelige drivstoffregler med mer

Finn tilbud på bilutleie i Los Mochis som du kan endre eller avbestille dersom planene dine endrer seg

Velg hentestedet ditt i Los Mochis

Det finnes 7 bilutleiesteder i Los Mochis. Velg det billigste eller enkleste nå.

De mest populære bilutleiefirmaene i Los Mochis

Leie en bil i Los Mochis: Kjappe fakta

Her er alt du trenger å vite for å kjøre fornøyd ut på veien.
Mest populære bilutleiefirmaerAlamo
Mest populæreØkonomi, 4–5 dører
Gjennomsnittlig dagspris1 494 kr
Beste tidspunkt å bestille på 4 uker før

Ofte stilte spørsmål

I gjennomsnitt vil bilutleie i Los Mochis koste deg rundt 1 494 kr per dag eller 1 338 kr per uke. 
Den billigste bilen å leie i Los Mochis er en mellomstor SUV. Den mest populære er Økonomi, 4–5 dører.
Rundt 1 338 kr i gjennomsnitt. Den beste prisen vi fant for bilutleie for en uke i Los Mochis er 537 kr.
Hvis du vil ha friheten til å utforske Los Mochis, kan du velge en bil med ubegrenset kjørelengde eller se etter leiebiltilbud med  drivstoffregler «full-til-full»  i motsetning til «halvfull-til-full».

Vi fremhever også tydelig alternativer for leie av bil og varebil i Los Mochis som har gratis avbestilling
Ja – du kan enkelt finne bilutleiefirmaer som lar deg hente bilen på ett sted, og deretter levere den på et annet. Bare velg «Returner bilen til et annet sted» når du søker med oss.
Kollektivtransport kan bare sende deg så langt, og kan være vanskelig å navigere med barn eller bagasje. Med ditt eget kjøretøy kan du dra hvor du vil, når du vil, så lenge du vil – og du vil kunne utforske mer utenfor Los Mochis.
De fleste steder – inkludert Los Mochis – tillater personer under 25 år å leie bil så lenge de kan fremvise et gyldig førerkort og riktig dokumentasjon. Det kan koste litt mer på grunn av en høyere forsikringspremie for unge sjåfører. 
Den billigste prisen vi fant for en økonomibil er 405 kr per dag. Den gjennomsnittlige prisen per dag er rundt 1 494 kr.
Selvsagt. De fleste store bilutleiefirmaer, som Alamo, Hertz og Thrifty, tilbyr baby- og barneseter som ekstratillegg når du bestiller.
Andre reisende vurderte Alamo som den beste totalt sett med tanke på opplevelse.
Vi søker på internett etter alle typer tilbud på leiebil, inkludert varebiler. For øyeblikket finner vi imidlertid ingen varebiler for utleie i Los Mochis.