Hotell med 3 i Dimapur

Finn det beste hotellet med 3 stjerner i Dimapur på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 3-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 3 stjerner i Dimapur med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Dimapur

Se alle hoteller i Dimapur

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Hotell med 3 i Dimapur: Ofte stilte spørsmål

I Dimapur er forventet gjennomsnittstemperaturen i oktober på 23°C. Den varmeste måneden er vanligvis august med et gjennomsnitt på 31°C. Den kaldeste måneden er januar med temperaturer med et gjennomsnitt på 9°C. Det regner mest i juli, og den tørreste måneden er januar.
Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Dimapur med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 81 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 94 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 301 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 293 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Dimapur på, kan være tirsdag.
Flyplassen nærmest Dimapur er Dimapur flyplass (DMU), som ligger 5.6 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at tirsdag er den billigste dagen å bo i Dimapur på. Og det virker som den dyreste dagen er torsdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Dimapur er foreløpig på rundt 283 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 81 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 4-stjernershotell i Dimapur er foreløpig på rundt 662 kr per natt. Og det billigste 4-stjernershotellet vi fant, koster 121 kr per natt.