Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles

21 Rue Anatole France, Chaville, 92370, Frankrike

Finn det beste hotellet i Chaville på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra:
17:00
Utsjekking før:
12:00

Fasiliteter

Wi-Fi
Røykfritt
Internettilgang

Mer om Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles

Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles

Havre de tranquillité entre Paris et Versailles ligger i Chaville, 5,9 kilometer fra Slottet i Versailles, 7,7 kilometer fra Versailles hager, og 8,7 kilometer fra Parc des Princes stadion.

Plassering

21 Rue Anatole France, Chaville, 92370, Frankrike|0,41 km fra bysentrum

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

17:00

Utsjekking før:

12:00

Bra å vite

Ekstra senger

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til ekstra senger.

Barneseng

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til en barneseng.

Viktig informasjon fra hotellet
Dette overnattingsstedet tar ikke imot utdrikningslag eller lignende grupper og tilstelninger. Du må kunne vise frem legitimasjon og betalingskort når du sjekker inn. Har du spesielle ønsker, imøtekommes disse så langt det er mulig ved innsjekking. Merk at ikke alle ønsker nødvendigvis kan innfris, og at de kan koste ekstra. Du må betale et depositum på EUR 500 når du sjekker inn. Dette må betales med kort. Du bør få tilbake depositumet ved utsjekking. Depositumet ditt tilbakebetales i sin helhet via betalingskort etter at overnattingsstedet er sjekket for skader. Please note that an additional charge of 25 euros will apply for check-in after 10 PM .

Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles: ofte stilte spørsmål

Vi har ikke informasjon om restauranter på Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles, så undersøk med dem under bestilling.
På Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles kan du sjekke inn fra 17:00, og du vil måtte sjekke ut før 12:00.
Nei, parkering er ikke tilgjengelig på Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles. Dersom du er på utkikk etter et hotell med parkeringsplasser, kan du simpelthen filtrere etter eiendommer med «parkering» under «fasiliteter» i søkeresultatene.
Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles ligger 0.4 km unna Chaville sentrum.
Havre de Tranquillité Entre Paris et Versailles ligger i Chaville i Frankrike og ligger 0.4 km unna Chaville sentrum.