Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts-

Gushi 3-24-1, 901-0146, Naha, Kyūshū-Okinawa, Japan

+ 67

Finn det beste hotellet i Naha på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts- på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra:
15:00
Utsjekking før:
11:00

Fasiliteter

Wi-Fi
Parkering
Klimaanlegg
Røykfritt
Heis
WiFi i fellesarealer

Mer om Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts-

Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts-

Located in Naha, 800 metres from Senaga Kaichu Road Beach, Hotel Chula Vista SENAGA -SEVEN Hotels and Resorts- provides accommodation with free WiFi and free private parking.

Vurderinger og omtaler

Plassering

Gushi 3-24-1, 901-0146, Naha, Kyūshū-Okinawa, Japan|4,4 km fra bysentrum

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

15:00

Utsjekking før:

11:00

Bra å vite

Ekstra senger

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til ekstra senger.

Barneseng

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til en barneseng.

Viktig informasjon fra hotellet
Vennligst gi beskjed til Hotel Chula Vista SENAGA -SEVEN Hotels and Resorts- om forventet ankomsttid på forhånd. Du kan notere dette i kommentarfeltet når du booker, eller kontakte overnattingsstedet direkte via kontaktopplysningene du finner i bookingbekreftelsen. Som en respons på koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet innført ekstra tiltak for sikkerhet og hygiene. På grunn av koronaviruset (covid-19) tar dette overnattingsstedet steg for å beskytte gjester og ansatte. Derfor kan enkelte tjenester og fasiliteter være begrensede eller ikke tilgjengelige. På grunn av koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet begrensede åpningstider for resepsjonen og andre tjenester. På grunn av koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet innført strenge regler for fysisk avstand. På grunn av koronaviruset (covid-19) ber vi deg sørge for at du kun booker overnatting i henhold til retningslinjer fra de lokale myndighetene på reisemålet. Dette kan omfatte, men er ikke begrenset til, reisens formål og største tillatte gruppestørrelse. På grunn av koronaviruset (covid-19) er det påbudt å bruke munnbind innendørs i alle fellesområder.

Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts-: ofte stilte spørsmål

Vi har ikke informasjon om restauranter på Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts-, så undersøk med dem under bestilling.
På Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts- kan du sjekke inn fra 15:00, og du vil måtte sjekke ut før 11:00.
Ja, parkering er tilgjengelig på Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts-.
Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts- ligger 4.4 km unna Naha sentrum.
Hotel Chula Vista Senaga -SEVEN Hotels and Resorts- ligger i Naha i Japan og ligger 4.4 km unna Naha sentrum.