Hoteller i Tiergarten i Berlin

Finn det beste hotellet i Tiergarten på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign hotelltilbud på tvers av hundrevis av leverandører – alt på ett sted

Se etter hoteller i Tiergarten med fri avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Berlin

Se alle hoteller i Tiergarten

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Finn et hotell i Tiergarten midt i smørøyet

Slipp køen ved de største attraksjonene i Tiergarten ved å bo i nærheten av dem.

Tiergarten-hoteller i Berlin: Ofte stilte spørsmål

Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Tiergarten med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene er 628 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 703 kr per natt.
Snittprisen på et hotell på hverdager er 1 947 kr per natt, mens snittprisen i helger er 1 679 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å overnatte i Tiergarten på, kan være søndag.
Vi har sett på tallene i kalenderen vår, og fant ut at søndag er den billigste dagen å bo i Tiergarten på. Og den dyreste dagen ser ut til å være onsdag.
Den billigste måneden å bo i Tiergarten på, er januar, med en snittpris på 1 407 kr per natt. Den dyreste måneden er september, når den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 3 710 kr per natt. Disse snittprisene er basert på alle hotellene vi fant – fra vandrerhjem til 5-stjernershotell.
Gjennomsnittsprisen på et hotell i februar er 1 942 kr per natt, som er cirka 19% høyere enn resten av året.