Hotell med 4 i Sóller

Finn det beste hotellet med 4 stjerner i Sóller på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 4-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 4 stjerner i Sóller med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Sóller

Se alle hoteller i Sóller

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Alle skatter og avgifter er inkludert

Finner du ikke det rette hotellet?

Søk etter alle tilgjengelige hoteller i nærheten av Sóller. Finn det som er rett for deg.

Vis flere hoteller

Finn et hotell med 4 midt i smørøyet i Sóller

Stå mindre i kø på de største attraksjonene i Sóller ved å bo i nærheten av dem.

Hotell med 4 i Sóller: Ofte stilte spørsmål

Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Sóller med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 749 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 2 127 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 8 954 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 9 129 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Sóller på, kan være søndag.
Flyplassen nærmest Sóller er Palma De Mallorca flyplass (PMI), som ligger 23.9 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at søndag er den billigste dagen å bo i Sóller på. Og det virker som den dyreste dagen er lørdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Sóller er foreløpig på rundt 3 385 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 1 244 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 4-stjernershotell i Sóller er foreløpig på rundt 3 371 kr per natt. Og det billigste 4-stjernershotellet vi fant, koster 1 471 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 5-stjernershotell i Sóller er for øyeblikket på rundt 7 907 kr per natt. Og det billigste 5-stjernershotellet vi fant, koster 2 114 kr per natt.
Den billigste måneden for å bo på hotell i Sóller er februar, med en gjennomsnittpris på 2 876 kr per natt. Den dyreste måneden er august, når den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 15 829 kr per natt. Disse gjennomsnittsprisene er basert på alle hotellene vi fant – fra vandrerhjem til luksuriøse 5-stjernershoteller.
Gjennomsnittsprisen på et hotell i oktober er 6 743 kr per natt, som er rundt 7% lavere enn resten av året.
Svøm morgenlengdene på Gran Hotel Soller, Jumeirah Mallorca og Hotel Es Port.