+ 47

Finn det beste hotellet i Sevilla på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på Onefam Catedral på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra:
14:00
Utsjekking før:
11:00

Fasiliteter

Wi-Fi
Klimaanlegg
Flybuss
Døgnåpen resepsjon
Røykfritt
Klesvask

Mer om Onefam Catedral

Onefam Catedral

Well situated in the Casco Antiguo of Seville, Onefam Catedral provides air-conditioned rooms, a shared lounge, free WiFi and a terrace. The property is set 1.

Vurderinger og omtaler

Renhold4,6
Beliggenhet5,0
Tjenester4,8
Rom4,5
Verdi4,6
Søvnkvalitet4,4

Eksepsjonell beliggenhet

5,0

Jamerdana 4, Casco Antiguo, Sevilla, 41004, Spania|0,64 km fra bysentrum

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

14:00

Utsjekking før:

11:00

Bra å vite

Ekstra senger

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til ekstra senger.

Barneseng

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til en barneseng.

Viktig informasjon fra hotellet
Dette overnattingsstedet tar ikke imot utdrikningslag eller lignende grupper og tilstelninger. Du må kunne vise frem legitimasjon og betalingskort når du sjekker inn. Har du spesielle ønsker, imøtekommes disse så langt det er mulig ved innsjekking. Merk at ikke alle ønsker nødvendigvis kan innfris, og at de kan koste ekstra. Som en respons på koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet innført ekstra tiltak for sikkerhet og hygiene. Servering av mat og drikke ved dette overnattingsstedet kan være begrenset eller ikke tilgjengelig på grunn av koronaviruset (covid-19). På grunn av koronaviruset (covid-19) tar dette overnattingsstedet steg for å beskytte gjester og ansatte. Derfor kan enkelte tjenester og fasiliteter være begrensede eller ikke tilgjengelige. På grunn av koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet begrensede åpningstider for resepsjonen og andre tjenester. På grunn av koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet innført strenge regler for fysisk avstand. På grunn av koronaviruset (covid-19) er det påbudt å bruke munnbind innendørs i alle fellesområder. Det er ikke mulig å tilbringe karantene i forbindelse med koronaviruset (covid-19) på dette overnattingsstedet. Reception is open from 8 am until midnight

Onefam Catedral: ofte stilte spørsmål

Vi har ikke informasjon om restauranter på Onefam Catedral, så undersøk med dem under bestilling.
På Onefam Catedral kan du sjekke inn fra 14:00, og du vil måtte sjekke ut før 11:00.
Nei, parkering er ikke tilgjengelig på Onefam Catedral. Dersom du er på utkikk etter et hotell med parkeringsplasser, kan du simpelthen filtrere etter eiendommer med «parkering» under «fasiliteter» i søkeresultatene.
Onefam Catedral ligger 0.6 km unna Sevilla sentrum.
Onefam Catedral ligger i Sevilla i Spania og ligger 0.6 km unna Sevilla sentrum.