+ 146

Finn det beste hotellet i Gangneung på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på SL Hotel Gangneung på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra:
15:00
Utsjekking før:
11:00
Frokost
Frokost tilgjengelig
Kjæledyr
Kjæledyr ikke tillatt
Barn
Barn er velkomne ved dette hotellet

Fasiliteter

Wi-Fi
Parkering
Klimaanlegg
Svømmebasseng
Døgnåpen resepsjon
Restaurant

Mer om SL Hotel Gangneung

SL Hotel Gangneung

SL Hotel Gangneung ligger ved sjøen i Gangneung. Et kjent landemerke er Gyeongpodae, mens Jumunjin strand og Gyeongpo-stranden kan friste med vakre naturomgivelser. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Gangneung ishall eller Gangneung olympiske park. Hotell med sesongbasert utendørsbasseng og døgnåpen resepsjon i GangneungDette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, en bassengbar og en kaffebar/kafé. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Et sesongbasert utendørs basseng, et barnebasseng og en døgnåpen resepsjon tilbys også. Rengjøring (på forespørsel) SL Hotel Gangneung har 340 rom med safe og flaskevann (inkludert). Disse individuelt innredede og møblerte rommene har skrivebord. Flatskjerm-TV inkluderer parabol-TV. Badene har dusj med regndusjhode, tøfler, bideer og toaletter med elektrisk bidé. I tillegg har rommene hårføner og blendingsgardiner/gardiner. Rengjøring tilbys etter avtale. Det finnes et barnebasseng og et sesongbasert utendørs basseng på hotellets område.

Vurderinger og omtaler

Renhold4,4
Beliggenhet4,3
Tjenester4,3
Fasiliteter4,3

Meget god beliggenhet

4,3

59, Jumun-ro, Jumunjin-eup, Gangneung, 25414, Sør-Korea|16,16 km fra bysentrum

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

15:00

Utsjekking før:

11:00

Bra å vite

Barn

Barn er velkomne ved dette hotellet

Ekstra senger

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til ekstra senger.

Barneseng

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til en barneseng.

Kjæledyr

Kjæledyr ikke tillatt

Frokost

Frokost tilgjengelig

Frokostmeny

Buffé

Frokostalternativer

Vestlig frokost, Asiatisk frokost

Frokostpris

203 kr (≈KRW 27 500)/person

Frokosttider

07:00–10:00 fra Mandag til Søndag

Viktig informasjon fra hotellet
Gjester fra visse land kan ikke overnatte på dette overnattingsstedet i henhold til retningslinjer fra myndighetene om å begrense spredningen av koronaviruset (covid-19). Denne restriksjonen gjelder i perioden som er fastsatt i de aktuelle retningslinjene. Som en respons på koronaviruset (covid-19) har dette overnattingsstedet innført ekstra tiltak for sikkerhet og hygiene. Servering av mat og drikke ved dette overnattingsstedet kan være begrenset eller ikke tilgjengelig på grunn av koronaviruset (covid-19). På grunn av koronaviruset (covid-19) tar dette overnattingsstedet steg for å beskytte gjester og ansatte. Derfor kan enkelte tjenester og fasiliteter være begrensede eller ikke tilgjengelige. I henhold til myndighetspålagte retningslinjer for å begrense spredningen av koronaviruset (covid-19) kan det hende at dette overnattingsstedet ber om ekstra dokumentasjon fra gjester, for å bekrefte identitet, reiserute og andre relevante opplysninger. Dette tiltaket gjelder i perioden som er fastsatt i de aktuelle retningslinjene. Spa- og treningsfasilitetene ved dette overnattingsstedet er ikke tilgjengelige på grunn av koronaviruset (covid-19). På grunn av koronaviruset (covid-19) er det påbudt å bruke munnbind innendørs i alle fellesområder. Det er ikke mulig å tilbringe karantene i forbindelse med koronaviruset (covid-19) på dette overnattingsstedet. En negativ PCR-test for koronaviruset (covid-19) er obligatorisk for å kunne sjekke inn på dette overnattingsstedet. It might be provided as American Breakfast(A la carte) instead of the buffet depends on the situation. Parking space inside the hotel is limited, so when full, guests will be guided to the public parking lot (Jumunjin Central Park) around the hotel. The property will not serve breakfast from November 28 to November 30, 2023 due to facility inspection of the breakfast restaurant. (Applies from 2023/11/27 to 11/29 based on stay date)
Viktig informasjon om byen
[Notice on Prohibition of Free Disposable Products]Due to the enforcement of the revised Resource Recycling Act, some disposable amenities such as toothbrushes and toothpaste will no longer be provided for free. However, some hotels may still offer disposable products. Please check the room facilities of the respective hotel for information on the disposable products provided. Thank you for your understanding.
Godkjente betalingsmåter
Dette hotellet aksepterer følgende betalingsmåter:
card logocard logocard logocard logo

SL Hotel Gangneung: ofte stilte spørsmål

Ja, SL Hotel Gangneung har en restaurant.
På SL Hotel Gangneung kan du sjekke inn fra 15:00, og du vil måtte sjekke ut før 11:00.
Ja, parkering er tilgjengelig på SL Hotel Gangneung.
SL Hotel Gangneung ligger 16.2 km unna Gangneung sentrum.
SL Hotel Gangneung ligger i Gangneung i Sør-Korea og ligger 16.2 km unna Gangneung sentrum.