Anantara-hoteller i Salalah

Finn de beste hotellene med Anantara i Salalah etter pris eller preferanse

Sammenlign tusenvis av Salalah Anantara tilbud på ett sted

Se etter hoteller med Anantara i Salalah med gratis avbestilling

Alle pålitelige hotelltilbydere i Salalah på ett sted

Se alle hoteller med Anantara i Salalah

Utforsk kartet
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Kjappe fakta

Sov godt med nyttig informasjon før du reiser.
Antall hoteller med Anantara i Salalah1
Beste pris funnetAl Baleed Salalah Resort by Anantara, 6 780 kr
Mest populære hotell etter AnantaraAl Baleed Salalah Resort by Anantara, fra 6 780 kr
Hotellet med best vurdering med AnantaraAl Baleed Salalah Resort by Anantara, fra 6 780 kr
Gjennomsnittspris7 083 kr
Billigste månedmars

Finn det ideelle hotellet i Salalah med Anantara: ofte stilte spørsmål

I Salalah er forventet gjennomsnittstemperaturen i januar på 21°C. Den varmeste måneden er vanligvis juni med et gjennomsnitt på 33°C. Den kaldeste måneden er januar med temperaturer med et gjennomsnitt på 17°C. Det regner mest i august, og den tørreste måneden er februar.
Mange hoteller tilbyr bestillingsalternativer som kan endres eller gratis avbestilling innen en viss tid før oppholdet. Du kan finne Anantara-tilbud i Salalah som tilbyr denne typen fleksibilitet når du søker med Skyscanner.
Ja – mange større hoteller reduserer romprisene dersom det fortsatt er mange ledige rom igjen, for å kunne selge dem. Er du villig til å ta sjansen? Det er mulig at prisene hos Anantara i Salalah går litt ned i dagene før reisen din.
Det er ingen hemmelighet at kyndige reisende ofte unngår helger for å slippe folkemengder og økte fly- eller togpriser. Når det gjelder rompriser for Anantara-hoteller i Salalah, ser det ut til at de ligger på rundt 6 921 kr på fredager, lørdager og søndager, sammenlignet med 6 676 kr i løpet av uken.
Dersom du ønsker å bestille det billigste rommet, kan du prøve å bestille et Anantara-byhotell på en torsdag  – det er da prisene ofte er lavest.
Vi gjennomgikk all prisinformasjon vi kunne finne over hele nettet, og det ser ut som den billigste måneden å bestille et Anantara-hotell i Salalah er mars, med en gjennomsnittlig pris på 4 801 kr per natt. Den dyreste måneden er desember, da den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 7 272 kr.
Den laveste romprisen for Anantara-hoteller i Salalah den kommende helgen er Al Baleed Salalah Resort by Anantara, med en pris på 5 275 kr. Helgen etter (31. januar 2026) ser det ut til at de rimeligste romprisene hos Al Baleed Salalah Resort by Anantara ligger på 7 380 kr.