Hotell med 3 i Palikir

Finn det beste hotellet med 3 stjerner i Palikir på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 3-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 3 stjerner i Palikir med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Palikir

Se alle hoteller i Palikir

Vi bruker veiledende priser på denne siden for å hjelpe deg med å velge blant et stort antall valgmuligheter. Prisene på denne siden er estimater basert på søk utført av reisende på Skyscanner, noe som kan endre seg.
Vi bruker veiledende priser på denne siden for å hjelpe deg med å velge blant et stort antall valgmuligheter. Prisene på denne siden er estimater basert på søk utført av reisende på Skyscanner, noe som kan endre seg.

Finner du ikke det rette hotellet?

Søk etter alle tilgjengelige hoteller i nærheten av Palikir. Finn det som er rett for deg.

Finn et hotell med 3 midt i smørøyet i Palikir

Stå mindre i kø på de største attraksjonene i Palikir ved å bo i nærheten av dem.

Hotell med 3 i Palikir: Ofte stilte spørsmål

Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Palikir med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 987 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 987 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 987 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 987 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Palikir på, kan være søndag.
Flyplassen nærmest Palikir er Pohnpei flyplass (PNI), som ligger 9.4 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at søndag er den billigste dagen å bo i Palikir på. Og det virker som den dyreste dagen er søndag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Palikir er foreløpig på rundt 987 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 987 kr per natt.