Citadines Connect Bertam Georgetown Penang

428 Lorong Penang,George Town, George Town, 10400, Malaysia

+ 11

Finn det beste hotellet i George Town på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på Citadines Connect Bertam Georgetown Penang på tvers av hundrevis av nettsteder på ett og samme sted

Se etter et tilbud med gratis avbestilling eller med utmerkede vurderinger

Sammenlign rom og priser

Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundrevis av sider for å gi deg det beste tilbudet

Kjappe fakta

Innsjekking fra:
15:00
Utsjekking før:
12:00
Barn
Barn er velkomne ved dette hotellet

Fasiliteter

Wi-Fi
Klimaanlegg
Svømmebasseng
Treningssenter
Døgnåpen resepsjon
Restaurant

Mer om Citadines Connect Bertam Georgetown Penang

Citadines Connect Bertam Georgetown Penang

Citadines Connect Bertam Georgetown Penang ligger i sentrum i George Town. Er par populære landemerker er KOMTAR og Penang-åsen, og hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Gurney Drive og Gurney Plaza. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Bystadion eller Penang internasjonale sportsarena. Leilighetshotell med parkering (inkludert) og gangavstand til KOMTARDette leilighetshotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et utendørs basseng, en restaurant og et døgnåpent treningssenter. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Andre fasiliteter som tilbys, er en kaffebar/kafé, kaffe/te på fellesområdet og en døgnåpen resepsjon. Leilighetene tilbyr wi-fi inkludert. Citadines Connect Bertam Georgetown Penang har 70 gjesterom. Gjestene her får tilgang til wi-fi inkludert i prisen. Fritidsfasiliteter ved dette leilighetshotellet er et utendørs basseng og et døgnåpent treningssenter. Fritidsaktivitetene som er oppført nedenfor, er tilgjengelige enten på overnattingsstedet eller i nærområdet. Avgifter kan tilkomme.

Plassering

428 Lorong Penang,George Town, George Town, 10400, Malaysia|0,31 km fra bysentrum

Innsjekking og utsjekking

Innsjekking fra:

15:00

Utsjekking før:

12:00

Bra å vite

Barn

Barn er velkomne ved dette hotellet

Ekstra senger

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til ekstra senger.

Barneseng

Kontakt hotellet for mer informasjon om å legge til en barneseng.

Viktig informasjon fra hotellet
Dette overnattingsstedet tar ikke imot utdrikningslag eller lignende grupper og tilstelninger.
Viktig informasjon om byen
It is prohibited to bring durian and mangosteen to the hotel. Effective 1 January 2024, Foreign nationals entering Malaysia are required to fill in the Malaysia Digital Arrival Card (MDAC) via the Malaysian Immigration portal.

Citadines Connect Bertam Georgetown Penang: ofte stilte spørsmål

Ja, Citadines Connect Bertam Georgetown Penang har en restaurant.
På Citadines Connect Bertam Georgetown Penang kan du sjekke inn fra 15:00, og du vil måtte sjekke ut før 12:00.
Nei, parkering er ikke tilgjengelig på Citadines Connect Bertam Georgetown Penang. Dersom du er på utkikk etter et hotell med parkeringsplasser, kan du simpelthen filtrere etter eiendommer med «parkering» under «fasiliteter» i søkeresultatene.
Citadines Connect Bertam Georgetown Penang ligger 0.3 km unna George Town sentrum.
Citadines Connect Bertam Georgetown Penang ligger i George Town i Malaysia og ligger 0.3 km unna George Town sentrum.