Citadines Apart'Hotel-hoteller i Osaka

Finn de beste hotellene med Citadines Apart'Hotel i Osaka etter pris eller preferanse

Sammenlign tusenvis av Osaka Citadines Apart'Hotel tilbud på ett sted

Se etter hoteller med Citadines Apart'Hotel i Osaka med gratis avbestilling

Alle pålitelige hotelltilbydere i Osaka på ett sted

Se alle hoteller med Citadines Apart'Hotel i Osaka

Utforsk kartet
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Kjappe fakta

Sov godt med nyttig informasjon før du reiser.
Antall hoteller med Citadines Apart'Hotel i Osaka1
Gjennomsnittspris1 370 kr
Billigste månedjuli

Finn det ideelle hotellet i Osaka med The Ascott Limited: ofte stilte spørsmål

I Osaka er forventet gjennomsnittstemperaturen i januar på 3°C. Den varmeste måneden er vanligvis august med et gjennomsnitt på 30°C. Den kaldeste måneden er januar med temperaturer med et gjennomsnitt på 0°C. Det regner mest i juni, og den tørreste måneden er desember.
Ja – mange større hoteller reduserer romprisene dersom det fortsatt er mange ledige rom igjen, for å kunne selge dem. Er du villig til å ta sjansen? Det er mulig at prisene hos Citadines Apart'Hotel i Osaka går litt ned i dagene før reisen din.
Det er ingen hemmelighet at kyndige reisende ofte unngår helger for å slippe folkemengder og økte fly- eller togpriser. Når det gjelder rompriser for Citadines Apart'Hotel-hoteller i Osaka, ser det ut til at de ligger på rundt 1 838 kr på fredager, lørdager og søndager, sammenlignet med 1 373 kr i løpet av uken.
Dersom du ønsker å bestille det billigste rommet, kan du prøve å bestille et Citadines Apart'Hotel-byhotell på en mandag  – det er da prisene ofte er lavest.
Vi gjennomgikk all prisinformasjon vi kunne finne over hele nettet, og det ser ut som den billigste måneden å bestille et Citadines Apart'Hotel-hotell i Osaka er juli, med en gjennomsnittlig pris på 1 533 kr per natt. Den dyreste måneden er april, da den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 2 218 kr.
Den laveste romprisen for Citadines Apart'Hotel-hoteller i Osaka den kommende helgen er Citadines Namba Osaka, med en pris på 2 215 kr. Helgen etter (10. januar 2026) ser det ut til at de rimeligste romprisene hos Citadines Namba Osaka ligger på 2 300 kr.