Hotell med 5 i Kagoshima

Finn det beste hotellet med 5 stjerner i Kagoshima på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 5-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 5 stjerner i Kagoshima med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Kagoshima

Se alle hoteller i Kagoshima

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Alle skatter og avgifter er inkludert
Vis flere hoteller

Andre reisende elsket følgende hotell med 5 i Kagoshima

Vurdert av reisende som best i byen –  samtlige opphold får høyeste karakter for renhold, kundeservice og beliggenhet.
Se mer

Finn et hotell med 5 midt i smørøyet i Kagoshima

Stå mindre i kø på de største attraksjonene i Kagoshima ved å bo i nærheten av dem.

Hotell med 5 i Kagoshima: Ofte stilte spørsmål

I Kagoshima er forventet gjennomsnittstemperaturen i august på 27°C. Den varmeste måneden er vanligvis august med et gjennomsnitt på 29°C. Den kaldeste måneden er januar med temperaturer med et gjennomsnitt på 6°C. Det regner mest i juni, og den tørreste måneden er januar.
Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Kagoshima med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 205 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 273 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 829 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 1 056 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Kagoshima på, kan være tirsdag.
Nærmeste flyplass til Kagoshima er Kagoshima flyplass (KOJ), som ligger 27.6 km fra sentrum.

Andre flyplasser inkluderer:

Miyazaki flyplass, som ligger 89.4 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at tirsdag er den billigste dagen å bo i Kagoshima på. Og det virker som den dyreste dagen er lørdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Kagoshima er foreløpig på rundt 711 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 246 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 4-stjernershotell i Kagoshima er foreløpig på rundt 1 094 kr per natt. Og det billigste 4-stjernershotellet vi fant, koster 314 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 5-stjernershotell i Kagoshima er for øyeblikket på rundt 2 242 kr per natt. Og det billigste 5-stjernershotellet vi fant, koster 1 791 kr per natt.
Den billigste måneden for å bo på hotell i Kagoshima er desember, med en gjennomsnittpris på 861 kr per natt. Den dyreste måneden er august, når den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 1 230 kr per natt. Disse gjennomsnittsprisene er basert på alle hotellene vi fant – fra vandrerhjem til luksuriøse 5-stjernershoteller.
Gjennomsnittsprisen på et hotell i september er 943 kr per natt, som er rundt 2% høyere enn resten av året.
Hvis du reiser til Kagoshima med barn på slep, kan du prøve Art Hotel Kagoshima, Richmond Hotel Kagoshima Kinseicho og Kagoshima Sun Royal Hotel.