Hoteller i Wakaba-ku i Chiba

Finn det beste hotellet i Wakaba-ku på datoene dine, sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign hotelltilbud på tvers av hundrevis av leverandører – alt på ett sted

Se etter hoteller i Wakaba-ku med fri avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Chiba

Se alle hoteller i Wakaba-ku

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Andre reisende elsket følgende hoteller i Wakaba-ku

Vurdert av reisende som best i byen –  samtlige opphold får høyeste karakter for renhold, kundeservice og beliggenhet.
Se mer

Wakaba-ku-hoteller i Chiba: Ofte stilte spørsmål

Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Wakaba-ku med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene er 424 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 543 kr per natt.
Snittprisen på et hotell på hverdager er 725 kr per natt, mens snittprisen i helger er 861 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å overnatte i Wakaba-ku på, kan være tirsdag.
Vi har sett på tallene i kalenderen vår, og fant ut at tirsdag er den billigste dagen å bo i Wakaba-ku på. Og den dyreste dagen ser ut til å være lørdag.