Hotell med 4 i Palembang

Finn det beste hotellet med 4 stjerner i Palembang på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 4-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 4 stjerner i Palembang med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Palembang

Se alle hoteller i Palembang

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Alle skatter og avgifter er inkludert

Finner du ikke det rette hotellet?

Søk etter alle tilgjengelige hoteller i nærheten av Palembang. Finn det som er rett for deg.

Vis flere hoteller

Finn et hotell med 4 midt i smørøyet i Palembang

Stå mindre i kø på de største attraksjonene i Palembang ved å bo i nærheten av dem.

Hotell med 4 i Palembang: Ofte stilte spørsmål

I Palembang er forventet gjennomsnittstemperaturen i september på 26°C. Den varmeste måneden er vanligvis april med et gjennomsnitt på 30°C. Den kaldeste måneden er januar med temperaturer med et gjennomsnitt på 23°C. Det regner mest i mars, og den tørreste måneden er august.
Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Palembang med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 67 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 67 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 207 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 207 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Palembang på, kan være fredag.
Flyplassen nærmest Palembang er Palembang flyplass (PLM), som ligger 12.0 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at fredag er den billigste dagen å bo i Palembang på. Og det virker som den dyreste dagen er onsdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Palembang er foreløpig på rundt 214 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 67 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 4-stjernershotell i Palembang er foreløpig på rundt 442 kr per natt. Og det billigste 4-stjernershotellet vi fant, koster 67 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 5-stjernershotell i Palembang er for øyeblikket på rundt 630 kr per natt. Og det billigste 5-stjernershotellet vi fant, koster 429 kr per natt.