OYO Rooms-hoteller i Manado

Finn de beste hotellene med OYO Rooms i Manado etter pris eller preferanse

Sammenlign tusenvis av Manado OYO Rooms tilbud på ett sted

Se etter hoteller med OYO Rooms i Manado med gratis avbestilling

Alle pålitelige hotelltilbydere i Manado på ett sted

Se alle hoteller med OYO Rooms i Manado

Utforsk kartet
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Kjappe fakta

Sov godt med nyttig informasjon før du reiser.
Antall hoteller med OYO Rooms i Manado5
Beste pris funnetHotel O Filadelfia Resto & Penginapan Near Benteng Moraya, 66 kr
Mest populære hotell etter OYO RoomsHotel O Filadelfia Resto & Penginapan Near Benteng Moraya, fra 66 kr
Hotellet med best vurdering med OYO RoomsHotel O Filadelfia Resto & Penginapan Near Benteng Moraya, fra 66 kr
Gjennomsnittspris74 kr
Billigste månednovember

Finn det ideelle hotellet i Manado med OYO Rooms: ofte stilte spørsmål

I Manado er forventet gjennomsnittstemperaturen i november på 27°C. Den varmeste måneden er vanligvis mai med et gjennomsnitt på 28°C. Den kaldeste måneden er februar med temperaturer med et gjennomsnitt på 26°C. Det regner mest i januar, og den tørreste måneden er august.
Ja – mange større hoteller reduserer romprisene dersom det fortsatt er mange ledige rom igjen, for å kunne selge dem. Er du villig til å ta sjansen? Det er mulig at prisene hos OYO Rooms i Manado går litt ned i dagene før reisen din.
Det er ingen hemmelighet at kyndige reisende ofte unngår helger for å slippe folkemengder og økte fly- eller togpriser. Når det gjelder rompriser for OYO Rooms-hoteller i Manado, ser det ut til at de ligger på rundt 77 kr på fredager, lørdager og søndager, sammenlignet med 79 kr i løpet av uken.
Dersom du ønsker å bestille det billigste rommet, kan du prøve å bestille et OYO Rooms-byhotell på en tirsdag  – det er da prisene ofte er lavest.
Vi gjennomgikk all prisinformasjon vi kunne finne over hele nettet, og det ser ut som den billigste måneden å bestille et OYO Rooms-hotell i Manado er november, med en gjennomsnittlig pris på 79 kr per natt. Den dyreste måneden er mai, da den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 119 kr.
Den laveste romprisen for OYO Rooms-hoteller i Manado den kommende helgen er Hotel O Lourdes Blessing Hill, med en pris på 66 kr. Helgen etter (29. november 2025) ser det ut til at de rimeligste romprisene hos Hotel O Pulisan Ekowisata Homestay Near Wisata Pantai Desa Pulisan (Pulisan Beach Tour) ligger på 66 kr.