Hotell med 4 i Manzini

Finn det beste hotellet med 4 stjerner i Manzini på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 4-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 4 stjerner i Manzini med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Manzini

Se alle hoteller i Manzini

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Hotell med 4 i Manzini: Ofte stilte spørsmål

I Manzini er forventet gjennomsnittstemperaturen i januar på 24°C. Den varmeste måneden er vanligvis februar med et gjennomsnitt på 30°C. Den kaldeste måneden er juli med temperaturer med et gjennomsnitt på 9°C. Det regner mest i desember, og den tørreste måneden er juli.
Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Manzini med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 194 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 194 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 635 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 665 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Manzini på, kan være onsdag.
Flyplassen nærmest Manzini er Koning Mswati III International flyplass (SHO), som ligger 36.6 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at onsdag er den billigste dagen å bo i Manzini på. Og det virker som den dyreste dagen er torsdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Manzini er foreløpig på rundt 977 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 784 kr per natt.
Den billigste måneden for å bo på hotell i Manzini er oktober, med en gjennomsnittpris på 564 kr per natt. Den dyreste måneden er desember, når den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 1 257 kr per natt. Disse gjennomsnittsprisene er basert på alle hotellene vi fant – fra vandrerhjem til luksuriøse 5-stjernershoteller.
Gjennomsnittsprisen på et hotell i februar er 689 kr per natt, som er rundt 8% høyere enn resten av året.