Hotell med 4 i Los Angeles

Finn det beste hotellet med 4 stjerner i Los Angeles på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 4-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 4 stjerner i Los Angeles med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i Los Angeles

Se alle hoteller i Los Angeles

Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Alle skatter og avgifter er inkludert
Vis flere hoteller

Finn et hotell med 4 midt i smørøyet i Los Angeles

Stå mindre i kø på de største attraksjonene i Los Angeles ved å bo i nærheten av dem.

Hotell med 4 i Los Angeles: Ofte stilte spørsmål

I Los Angeles er forventet gjennomsnittstemperaturen i august på 8°C. Den varmeste måneden er vanligvis februar med et gjennomsnitt på 28°C. Den kaldeste måneden er juli med temperaturer med et gjennomsnitt på 3°C. Det regner mest i juni, og den tørreste måneden er januar.
Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i Los Angeles med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 400 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 1 117 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 761 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 705 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i Los Angeles på, kan være søndag.
Flyplassen nærmest Los Angeles er Los Angeles flyplass (LSQ), som ligger 10.3 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at søndag er den billigste dagen å bo i Los Angeles på. Og det virker som den dyreste dagen er tirsdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i Los Angeles er foreløpig på rundt 827 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 662 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 4-stjernershotell i Los Angeles er foreløpig på rundt 1 159 kr per natt. Og det billigste 4-stjernershotellet vi fant, koster 827 kr per natt.