Hotell med 4 i São Luís

Finn det beste hotellet med 4 stjerner i São Luís på datoene dine sortert etter pris eller preferanse

Sammenlign tilbud på 4-stjerners hotell på tvers av hundrevis av leverandører på ett og samme sted

Vær på utkikk etter hotell med 4 stjerner i São Luís med gratis avbestilling eller utmerkede vurderinger

Pålitelige hotelleverandører i São Luís

Se alle hoteller i São Luís

Vi bruker veiledende priser på denne siden for å hjelpe deg med å velge blant et stort antall valgmuligheter. Prisene på denne siden er estimater basert på søk utført av reisende på Skyscanner, noe som kan endre seg.
Vi bruker veiledende priser på denne siden for å hjelpe deg med å velge blant et stort antall valgmuligheter. Prisene på denne siden er estimater basert på søk utført av reisende på Skyscanner, noe som kan endre seg.
Alle skatter og avgifter er inkludert

Finner du ikke det rette hotellet?

Søk etter alle tilgjengelige hoteller i nærheten av São Luís. Finn det som er rett for deg.

Vis flere hoteller

Finn et hotell med 4 midt i smørøyet i São Luís

Stå mindre i kø på de største attraksjonene i São Luís ved å bo i nærheten av dem.

Hotell med 4 i São Luís: Ofte stilte spørsmål

I São Luís er forventet gjennomsnittstemperaturen i august på 27°C. Den varmeste måneden er vanligvis november med et gjennomsnitt på 32°C. Den kaldeste måneden er april med temperaturer med et gjennomsnitt på 25°C. Det regner mest i april, og den tørreste måneden er oktober.
Du kan alltids avbestille eller endre hotellreservasjonen dersom du trenger det, men vær på utkikk etter hoteller i São Luís med gratis avbestilling eller fleksible bestillingsalternativer dersom du ønsker å beskytte pengene dine. Noen hoteller lar deg avbestille, og gir deg pengene tilbake dersom planene dine endrer seg.
Selvfølgelig – det billigste hotellet vi fant i løpet av de neste syv dagene, koster 81 kr per natt. Dersom du trenger et sted i løpet av de neste 24 timene, har vi funnet et overnattingssted til 108 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et hotell på hverdager er 557 kr per natt, mens gjennomsnittsprisen i helger er 546 kr. Alt i alt virker det som den billigste dagen å bo i São Luís på, kan være onsdag.
Flyplassen nærmest São Luís er Sao Luiz flyplass (SLZ), som ligger 10.2 km fra sentrum.
Vi knuste tallene i kalenderen vår, og fant ut at onsdag er den billigste dagen å bo i São Luís på. Og det virker som den dyreste dagen er tirsdag
Gjennomnittsprisen på et 3-stjernershotell i São Luís er foreløpig på rundt 625 kr per natt. Og det billigste 3-stjernershotellet vi fant, koster 271 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 4-stjernershotell i São Luís er foreløpig på rundt 828 kr per natt. Og det billigste 4-stjernershotellet vi fant, koster 584 kr per natt.
Gjennomsnittsprisen på et 5-stjernershotell i São Luís er for øyeblikket på rundt 1 413 kr per natt. Og det billigste 5-stjernershotellet vi fant, koster 1 100 kr per natt.
Den billigste måneden for å bo på hotell i São Luís er mai, med en gjennomsnittpris på 434 kr per natt. Den dyreste måneden er juni, når den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 856 kr per natt. Disse gjennomsnittsprisene er basert på alle hotellene vi fant – fra vandrerhjem til luksuriøse 5-stjernershoteller.
Gjennomsnittsprisen på et hotell i august er 570 kr per natt, som er rundt 5% lavere enn resten av året.
Hvis du reiser til São Luís med barn på slep, kan du prøve Praiabella Hotel, Hotel Ilha Costeira og Hotel Pousada Farol da Praia.