ibis-hoteller i Melbourne

Finn de beste hotellene med ibis i Melbourne etter pris eller preferanse

Sammenlign tusenvis av Melbourne ibis tilbud på ett sted

Se etter hoteller med ibis i Melbourne med gratis avbestilling

Alle pålitelige hotelltilbydere i Melbourne på ett sted

Se alle hoteller med ibis i Melbourne

Utforsk kartet
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Prisene kan endres – fyll ut datoene dine for å skaffe det beste estimatet. Vær oppmerksom på at prisene er basert på tidligere søk fra reisende og priser fra partnere.
Vis flere hoteller

Kjappe fakta

Sov godt med nyttig informasjon før du reiser.
Antall hoteller med ibis i Melbourne3
Beste pris funnetIbis Melbourne Hotel and Apartments, 710 kr
Mest populære hotell etter ibisIbis Melbourne Hotel and Apartments, fra 710 kr
Hotellet med best vurdering med ibisIbis Melbourne Hotel and Apartments, fra 710 kr
Gjennomsnittspris957 kr
Billigste månedmai

Finn det ideelle hotellet i Melbourne med ibis: ofte stilte spørsmål

I Melbourne er forventet gjennomsnittstemperaturen i mars på 18°C. Den varmeste måneden er vanligvis februar med et gjennomsnitt på 26°C. Den kaldeste måneden er juli med temperaturer med et gjennomsnitt på 5°C. Det regner mest i september, og den tørreste måneden er mars.
Mange hoteller tilbyr bestillingsalternativer som kan endres eller gratis avbestilling innen en viss tid før oppholdet. Du kan finne ibis-tilbud i Melbourne som tilbyr denne typen fleksibilitet når du søker med Skyscanner.
Ja – mange større hoteller reduserer romprisene dersom det fortsatt er mange ledige rom igjen, for å kunne selge dem. Er du villig til å ta sjansen? Det er mulig at prisene hos ibis i Melbourne går litt ned i dagene før reisen din.
Det er ingen hemmelighet at kyndige reisende ofte unngår helger for å slippe folkemengder og økte fly- eller togpriser. Når det gjelder rompriser for ibis-hoteller i Melbourne, ser det ut til at de ligger på rundt 1 442 kr på fredager, lørdager og søndager, sammenlignet med 1 111 kr i løpet av uken.
Dersom du ønsker å bestille det billigste rommet, kan du prøve å bestille et ibis-byhotell på en tirsdag  – det er da prisene ofte er lavest.
Vi gjennomgikk all prisinformasjon vi kunne finne over hele nettet, og det ser ut som den billigste måneden å bestille et ibis-hotell i Melbourne er mai, med en gjennomsnittlig pris på 753 kr per natt. Den dyreste måneden er mars, da den gjennomsnittlige romprisen kan stige til 1 347 kr.
Den laveste romprisen for ibis-hoteller i Melbourne den kommende helgen er Ibis Melbourne Glen Waverley, med en pris på 2 253 kr. Helgen etter (14. mars 2026) ser det ut til at de rimeligste romprisene hos Ibis Melbourne Glen Waverley ligger på 893 kr.